Kosmetyki 1
Kosmetyki 2

Infuzja tlenowa

Komórkowa bioinfuzja tlenowa OXY DERMIE - ulubiony zabieg gwiazd

Zabieg infuzji tlenowej polega na wtłaczaniu za pomocą czystego hiperbarycznego tlenu, substancji aktywnych do najgłębszych warstw skóry. Specjalistyczne urządzenie oddziela tlen i azot o podobnej temperaturze i ciśnieniu w wyniku czego dochodzi do otrzymania tlenu, który odpowiada standardom medycznym. Taki proces jest czystym i bezpiecznym sposobem wytwarzania tlenu bez żadnych dodatków i pozostałości, a dodatkowo jest wolny od zanieczyszczeń, świeży oraz naturalny. W zależności od zastosowanych koktajli infuzja tlenowa może mieć działanie łagodzące, nawilżające, przeciwstarzeniowe, poprawiające koloryt skóry, łagodzące trądzik, stany zapalne i poprawiające jedność skóry.

Tlen działa odżywczo i tonizująco, pobudza oddychanie komórek, dając skórze bardziej elastyczny, zwarty i świetlisty wygląd. Rezultatem zabiegu infuzji tlenowej jest odżywiona, dotleniona i zdrowo wyglądająca skóra. Tlen powoduje natychmiastowe dotlenienie głębokich warstw skóry, znacząco pobudza procesy przemiany materii oraz wspomaga procesy regeneracyjne. Infuzja przy cerze problematycznej lub zaczerwienionej daje efekt bledszej skóry z efektownie zminimalizowanymi drobnymi niedoskonałościami. Już po pierwszym zabiegu skóra jest miękka, jędrna i przyjemna w dotyku, a zmarszczki mniej widoczne.

Infuzja tlenowa jest idealna dla pań przed ślubem lub innymi ważnymi wydarzeniami. Efekt utrzymuje się przez wiele tygodni, a skóra jest łatwiejsza w codziennej domowej pielęgnacji. Zaleca się wykonanie 5-6 zabiegów w ostępie tygodniowym, następnie raz w miesiącu. Infuzja nie ma żadnych przeciwwskazań, jest bezinwazyjna, może być stosowana do każdej cery w każdym wieku. Jest również bezpieczna dla kobiet w ciąży.

Salon kosmetyczny Art Beauty – infuzja tlenowa Wrocław, Hallera 9

Podziel się:
Zadzwoń