Kosmetyki 1
Kosmetyki 2

Przedłużanie rzęs

Chcesz aby Twoje rzęsy wyglądały pięknie w każdych warunkach?

Skorzystaj z zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs we Wrocławiu. Wybierz metodę stylizacji i umów się na wizytę w naszym salonie. Metoda 1:1 polega na doklejaniu jednej rzęsy z włókna syntetycznego do jednej naturalnej rzęsy. Rzęsy dobierane są indywidualnie, mają różne długości, grubości i skręty. Przedłużanie pozwala to na różnorodną stylizację rzęs i wydobycie naturalnego piękna każdego oka. Przed zabiegiem przedłużania ustalany jest efekt jaki chcesz osiągnąć. Następnie rzęsy dolne są oddzielane od rzęs górnych za pomocą płatków hydrożelowych, które dodatkowo schładzają i nawilżają delikatną skórę pod oczami. Przedłużanie rzęs wykonywane jest na oku zamkniętym w pozycji leżącej, zabieg jest bezbolesny i stwarza okazję do chwili relaksu. Pierwsza aplikacja trwa od 1,5 do 2 godzin, uzupełnianie po 3-4 tygodniach od 1 do 1,5 godziny.

Przy zabiegu przedłużania rzęsy są odtłuszczane, rozdzielane oraz przyklejane wysokiej jakości klejem przetestowanym dermatologicznie naprzemian na jednym i na drugim oku. Średnio na jedno oko dokleja się od 80 do 150 rzęs sztucznych w zależności od ilości i stanu rzęs naturalnych. Po zabiegu przedłużania ściągamy płatki i rozczesujemy rzęsy szczoteczką.

Przeciętny wiek życia rzęsy to 60-90 dni. Uwzględniając to że każda rzęsa jest w innej fazie wzrostu, codziennie gubimy kilka z nich. Normalnie nie jest to aż tak widoczne lecz przy przedłużonych rzęsach często wpadamy z tego powodu w panikę, zupełnie niepotrzebnie ponieważ rzęsy mają swój tryb życia i poprawnie wykonana aplikacja nie wpływa na ich kondycję. Przedłużone rzęsy wypadają gdy skończy się ich cykl życia, a w miejsce ubytku wyrasta nowa rzęsa do której po kilku tygodniach można dokleić ponownie sztuczną rzęsę.

Jeśli masz rzadkie rzęsy, idealnie sprawdzi się przedłużanie rzęs metodą 2:1, 3:1, 4:1. Tymi metodami można uzyskać wizualne zwiększenie ilości rzęs i piękne puszyste zagęszczenie. W tej metodzie do jednej rzęsy naturalnej doklejane są dwie, trzy lub nawet cztery rzęsy sztuczne. Tworzą one wachlarze dodające objętości. Rzęsy używane do tego typu przedłużania są lżejsze, delikatniejsze i nie obciążają naturalnych. Są nazywane jedwabnymi, mink, silk i jako norka syntetyczna. Zabieg trwa nieco dłużej, od 2 do 2,5 godziny, uzupełnianie po 3-4 tygodniach do 1,5 do 2 godzin.

Przeciwwskazaniami do zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs są choroby alergiczne oczu, zapalenie spojówki, całkowity brak rzęs. Do 48 godzin po zabiegu przedłużania warto unikać kontaktu rzęs z wodą i parą. Nie należy również korzystać z sauny, solarium lub basenu oraz uważać na kosmetyki zawierające tłuszcz. Jeżeli korzystasz z płynu dwufazowego zamień go na płyn micelarny. Nie powinnaś również pocierać rzęs ponieważ osłabia to ich utrzymywanie. Makijaż należy zmywać delikatnymi ruchami, a u linii rzęs najlepiej patyczkiem kosmetycznym.

Salon kosmetyczny Art Beauty – przedłużanie rzęs Wrocław, Hallera 9

Podziel się:
Zadzwoń