Kosmetyki 1
Kosmetyki 2

Kosmetyczka Wrocław - o salonie

Poznaj historię naszego salonu kosmetycznego

Mam na imię Gabriela i od 2010 roku jestem właścicielem salonu kosmetycznego Art Beauty we Wrocławiu. Jako kosmetyczka z ponad 14-letnim doświadczeniem, oferuję profesjonalne i skuteczne zabiegi kosmetyczne na twarz ciało, dłonie i stopy. Posiadam dodatkowe wykształcenie artystyczne, które pomaga mi w wyczuciu estetyki, kolorów oraz doborze odpowiedniej stylizacji do danego typu urody.

Uczestniczę w licznych szkoleniach, sympozjach, pokazach kosmetycznych co pozytywnie wpływa na mój rozwój zawodowy i doskonalenie umiejętności. Jako kosmetyczka biorę również udział w największych targach kosmetycznych, które umożliwiają mi zdobywanie wiedzy na temat nowości z branży oraz jak najefektywniejsze korzystanie z ich możliwości w codziennej pracy. Nie są mi obce specjalistyczne i nowoczesne urządzenia kosmetyczne gwarantujące komfort oraz skuteczność wykonywanych zabiegów.

W salonie kosmetycznym Art Beauty znajdziesz szeroki zakres usług kosmetycznych na najwyższym poziome. Kompleksowo zadbasz o skórę całego ciała, poprzez profesjonalnie dobraną pielęgnację i masaż. Wykonasz wizaż twarzy na który składają się rożnego rodzaju makijaże okolicznościowe, makijaż permanentny, henna, stylizacja rzęs z przedłużeniem i zagęszczeniem.

Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa w salonie posiadamy klimatyzację oraz autoklaw do sterylizacji narzędzi.

Salon kosmetyczny Art Beauty – kosmetyczka Wrocław, Hallera 9

"Twoje zadowolenie z efektów wykonanych zabiegów jest dla mnie najważniejsze"
Zadzwoń