Kosmetyki 1
Kosmetyki 2

Masaż bańką chińska

Skutecznie usunie cellulit, ujędrni i odmłodzi Twoją skórę

Cellulit to problem większości kobiet. Skutecznym i sprawdzonym zabiegiem redukującym ten defekt skóry jest masaż bańką chińską, po którym Twoje ciało stanie się jędrniejsze, gładsze, a sylwetka szczuplejsza. Jest jednym z najpopularniejszych zabiegów eliminujących "pomarańczową skórkę". Efekty zauważysz już po kilku zabiegach.

Bańka chińska to przyrząd przypominający kształtem grzybek. W jego wnętrzu wytwarzane jest podciśnienie, dzięki czemu skóra i tkanki znajdujące się pod nią zostają zassane i pobudzone. W trakcie masażu bańką, zwiększone jest ukrwienie tkanek, a preparaty wyszczuplające wykorzystywane podczas zabiegu łatwiej się wchłaniają.

Masaż bańką chińska pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, co wpływa na pozbycie się obrzęków zastoinowych i stanów zapalnych. Pomoże w pozbyciu się zbędnych produktów przemiany materii oraz odtoksyczni Twój organizm. Seria zabiegów sprawdzi się doskonale kiedy będziesz w trakcie odchudzania, ponieważ w wyniku przyspieszenia przemiany materii nastąpi redukcja tkanki tłuszczowej. Masaż bańką chińską powinno wykonywać się w seriach (10-12 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej jeden raz w tygodniu.

Przeciwwskazania do wykonania masażu bańką chińską: ciąża, menstruacja, gorączka, nowotwory, zapalenie stawów, obrzęki niewiadomego pochodzenia, zmiany skórne (egzema, uczulenia, żylaki), uszkodzenia naskórka, zaburzenia krzepliwości krwi.

Jeśli odczuwasz zmęczenie, prowadzisz siedzący tryb życia lub jesteś po wyczerpującym wysiłku fizycznym masaż bańką chińska pozwoli Ci się zrelaksować i uspokoić. Efektem zabiegu będzie zmniejszenie i usunięcie cellulitu, wymodelowanie sylwetki, zrelaksowany organizm, usunięte toksyny z organizmu, zmniejszenie bóli mięśniowych.

Salon kosmetyczny Art Beauty – masaż bańką chińską Wrocław, Hallera 9

Podziel się:
Zadzwoń